konzervy calibra

Pripravili sme pre vás 24 produktov v kategórii konzervy calibra.

Usporiadať podľa:
Ponuka 1 až 24 z 24 celkom
CALIBRA konz. ADULT HOVÄDZIE / mrkva - 400g
Kompletné mäsová konzerva pre dospelých psov. Plnohodnotné vlhké krmivo bez obilnín so 100 % deklarovaným zdrojom živočíšneho proteínu - hovädzie. S prídavkom lososového oleja.
1,70 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog konz.kačacie+ryža+mrkva v omáčke 1240g NEW
Kompletné a vyvážené krmivo pre dospelé psy. Recept s kombináciou kačice a ryže s mrkvou v omáčke, s vitamínmi A, D3, E a minerálmi.
2,30 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog cons.Adult zverina s brusnicami 400g
Kompletná mäsová konzerva pre dospelé psy. Plnohodnotné vlhké krmivo bez obilnín so 100 % deklarovaným zdrojom bielkovín - zverina - výlučne živočíšne bielkoviny. S pridanými brusnicami a lososovým ol... Viac informácií
2,13 EUR
Detail ponuky
CALIBRA konz. SENSITIVE JEHNĚČÍ - 400g
Kompletné mäsová konzerva pre dospelých psov. Plnohodnotné vlhké krmivo bez obilnín so 100 % deklarovaným zdrojom proteínu - jahňacie - výhradne živočíšny proteín. S prídavkom lososového oleja.
1,70 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog Verve konz.GF Junior Turkey&Lamb 400g
Kompletné vlhké krmivo bez obilnín pre šteňatá. Recept pozostáva z neobvyklej kombinácie morčacieho a jahňacieho mäsa s jablkami, šípkami, brusnicami a rakytníkom.
2,09 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog konz.telecí+morčacie v omáčke 1240g NEW
Kompletné a vyvážené krmivo pre dospelé psy. Zloženie s kombináciou teľacieho mäsa, morčacieho mäsa a obilnín v omáčke, s vitamínmi A, D3, E a minerálmi.
2,30 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog cons.Adult hovädzie mäso s mrkvou 400g
Kompletná mäsová konzerva pre dospelé psy. Plnohodnotné vlhké krmivo bez obilnín so 100 % deklarovaným zdrojom živočíšnych bielkovín - hovädzie mäso. S pridaným lososovým olejom.
2,13 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog konz. morčacie + kuracie + cesto. v želé 1240g NEW
Kompletné a vyvážené krmivo pre dospelé psy. Zloženie s kombináciou morčacieho mäsa, kuracieho mäsa a cestovín v želé, s vitamínmi A, D3, E a minerálmi.
2,30 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog Verve konz.GF Adult Small Beef&Chick 200g
Kompletné vlhké krmivo bez obilnín pre dospelé psy malých plemien. Recept pozostáva z neobvyklej kombinácie hovädzieho a kuracieho mäsa s tekvicou, mrkvou, šípkami a rakytníkom.
1,29 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog Verve konz.GF Adult Chicken&Duck 400g
Kompletné vlhké krmivo bez obilnín pre dospelé psy. Recept pozostáva z neobvyklej kombinácie kuracieho mäsa a kačice s jablkami, šípkami, rakytníkom a čakankou.
2,09 EUR
Detail ponuky
CALIBRA konz. ADULT morčacie / kuracie srdiečka - 400g
Kompletné mäsová konzerva pre dospelých psov. Plnohodnotné vlhké krmivo bez obilnín so 100 % deklarovaným zdrojom proteínu - morka a kuracie srdiečka - výhradne živočíšny proteín. S prídavkom lososové... Viac informácií
1,70 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog Verve konz.GF Adult Salmon&Turkey 400g
Kompletné vlhké krmivo bez obilnín pre dospelé psy. Recept pozostáva z neobvyklej kombinácie morčacieho mäsa a lososa s mrkvou, sladkými zemiakmi, šípkami, rakytníkom a čakankou.
2,09 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog Verve konz.GF Adult Pork&Venison 400g
Kompletné vlhké krmivo bez obilnín pre dospelé psy. Recept pozostáva z neobvyklej kombinácie bravčového mäsa, diviny, mrkvy, rakytníka so šípkami a čakanky.
2,09 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog Verve konz.GF Senior Turkey&Lamb 400g
Kompletné vlhké krmivo bez obilnín pre staršie psy nad 7 rokov. Recept pozostáva z neobvyklej kombinácie morčacieho a jahňacieho mäsa s mrkvou, paštrnákom, šípkami, rakytníkom a čakankou.
2,09 EUR
Detail ponuky
CALIBRA konz. KUŘECÍ / KRŮTÍ / těstoviny - 1240g
Kompletné konzervované krmivo pre dospelých psov s kúskami morčacieho a kuracieho mäsa a cestovín v jemnom želé od českého výrobcu Calibra. Ideálny doplnok ku granulovaným krmivám Calibra.
1,63 EUR
Detail ponuky
CALIBRA konz. JUNIOR KUŘE / hnedá ryža - 400g
Kompletné mäsová konzerva pre šteňatá a mladých psov. Plnohodnotné vlhké krmivo so 100 % deklarovaným zdrojom živočíšneho proteínu - kura. S prídavkom lososového oleja.
1,70 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog Verve konz.GF Adult Wild Boar&Beef 400g
Kompletné vlhké krmivo bez obilnín pre dospelé psy. Recept pozostáva z neobvyklej kombinácie diviaka a hovädzieho mäsa s tekvicou, mrkvou, šípkami, rakytníkom a čakankou.
2,09 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog konz.jahňacie+hovädzie+kurča v želé 1240g NEW
Kompletné a vyvážené krmivo pre dospelé psy. Zloženie s kombináciou jahňacieho, hovädzieho a kuracieho mäsa a obilnín v želé, s vitamínmi A, D3, E a minerálmi.Kompletné a vyvážené krmivo pre dospelé p... Viac informácií
2,30 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog konz.hovädzie+pečeň+zel. v želé 1240g NEW
Kompletné a vyvážené krmivo pre dospelé psy. Zloženie obsahuje kombináciu hovädzieho mäsa, pečene a zeleniny v želé, vitamíny A, D3, E a minerály.
2,30 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog cons.Junior kuracie mäso s hnedou ryžou 400g
Kompletné mäsové konzervy pre šteňatá a mladé psy. Plnohodnotné vlhké krmivo bez obilnín so 100 % deklarovaným zdrojom živočíšnych bielkovín - kuracím mäsom. S pridaným lososovým olejom.
2,13 EUR
Detail ponuky
CALIBRA konz. HOVĚZÍ / JÁTRA / zelenina - 1240g
Kompletné krmivo pre dospelých psov. Receptúry s vyváženou kombináciou, mäsa, cestovín a obilnín a zeleniny v želé vyhovie rôznym chutiam psích stravníkov.
1,70 EUR
Detail ponuky
Calibra Cat cons.Adult kuracie mäso a kuracie srdiečka 200g
Kompletná mäsová konzerva pre dospelé mačky. Kompletné vlhké krmivo bez obilnín so 100 % deklarovaným zdrojom bielkovín - kuracie mäso a kuracie srdcia - výlučne živočíšne bielkoviny.S pridaným lososo... Viac informácií
1,59 EUR
Detail ponuky
CALIBRA konz. ADULT ZVERINA / brusnica - 400g
Kompletné mäsová konzerva pre dospelých psov. Plnohodnotné vlhké krmivo bez obilnín so 100 % deklarovaným zdrojom proteínu - zverina - výhradne živočíšny proteín. S prídavkom brusníc a lososového olej... Viac informácií
1,70 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog Verve konz.GF Adult Small Duck&Turkey 200g
Kompletné vlhké krmivo bez obilnín pre dospelé psy malých plemien. Recept pozostáva z nezvyčajnej kombinácie kačice a morky s mrkvou, jablkami, šípkami a rakytníkom.
1,29 EUR
Detail ponuky

Ponuka značky Calibra

Zobrazujeme vám ponuku obmedzenú iba na značku Calibra. Máme však pre vás pripravené desiatky ďalších tovarov skvelých značiek v zľave.
Hore